Bu Sayfada Erkeklerin kadınlardan ne istediği ne belediği konusunda bilgiler bulabilirsiniz.Erkekler ne ister sorusuna cevaplar burada...
Gelinlik - Nişanlık - Abiye - Evlilik sitesi - Gelinlik Modelleri - Tatil - Kiralık Araba - Düğün Davetiyesi - Evlilik

 Ana Sayfam Yap     Favorilerime Ekle        Bu Sitede Reklam ver

 

    GELİNLİKLER         ABİYELER        NİŞANLIKLAR      GECE KIYAFETLERİ      DAMATLIKLAR       SMOKİNLER      KINA KIYAFETLERİ       GELİN TACI      DUVAK      GELİN BUKETİ 

EVLİLİK ALIŞVERİŞİ
GELİNLİKÇİLER
GELİN ARABASI
DAVETİYELER
NİKAH ŞEKERİ
DÜĞÜN YEMEĞİ
ALYANS
GELİN AYAKKABISI
GELİN SAÇI
GELİN İÇ GİYİM
GÜMÜŞ VE AKSESUAR
DÜĞÜN SALONLARI
SES - IŞIK - DJ
DÜĞÜN PASTASI
DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI
KOZMETİK
GÜZELLİK SALONLARI
KUYUMCULAR
EMLAKÇILAR
DÜĞÜN ORGANİZASYONU
MÜZİK ORGANİZASYONU
ÇİÇEKÇİLER
BEYAZ EŞYA
EV ELEKTRONİĞİ
EV TEKSTİLİ
KÜÇÜK EV ALETLERİ
PERDE
HALI
MOBİLYA
MUTFAK BANYO
KINA GECESİ
EVDEN EVE NAKLİYAT
BALAYI TATİLİ
OTELLER

TOPTAN SATIŞLAR

TOPTAN GELİNLİK SATIŞI
TOPTAN SMOKİN SATIŞI
TOPTAN KUMAŞ

DİĞER KATEGORİLER

GELİNLİK KİRALAMA
ÇOCUK GELİNLİKLERİ
ÇOCUK SMOKİNLERİ
PERUK - POSTİŞ - ÇITÇIT
ÖRGÜ DANTEL MOTİFLERİ
İŞ ELBİSELERİ
BİZ KİMİZ
HAKKIMIZDA
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
WEB TASARIM
ADRES VE TELEFONLAR
TÜRKİYE MODA EVLERİ
YURT DIŞI MODA EVLERİ
NİKAH DAİRELERİ
OTOBÜS FİRMALARI
DENİZYOLLARI
HAVAYOLU FİRMALARI
ARABA KİRALAMA
TEKNE KİRALAMA
TURİZM ACENTALARI
FOTOĞRAF STÜDYOLARI
GİYİM MAĞAZALARI
CAFE & BARLAR
SİTE HARİTASI
SİTE HARİTASI
ŞİİRLER
AŞK ŞİİRLERİ
AYRILIK ŞİİRLERİ
SEVGİ SÖZLERİ
DAVETİYE SÖZLERİ
CANLI SOHBET - CHAT
FORUM
SOHBET ODASINA GİR
OYUNLAR
   


ERKEKLER NE İSTER ?
 

Birçok kadın erkekleri basit ihtiyaçları olan, kolayca tatmin oluveren yaratıklar olarak görür. Kadınlara göre erkekler birkaç öpüşmeden ve aşk oyunundan sonra bolşalırlar. Hatta birçok kadın onları bu nedenle kıskanır. Ama istisnalar dışında erkekler böyle değildir. Onlar için de cinsel birleşme öncesi aşk oyunları çok önemlidir. Sevişmenin başarısı orgazm sayısı ile değil, getirdiği tatmin ve mutlulukla ölçülür. Birkaç kez orgazma ulaştığı halde yeterli derecede tatmin ve mutlu olamayanlar çoktur. Bunun da nedeni birleşme öncesinde iki kişi arasındaki iletişimin, ortamın, sevginin ve aşk oyunalarının yetersizliğidir. Sevişme ve cinsel birleşme yalnızca bedensel ihtiyaçları değil, duygusal ihtiyaçları da karşılamalıdır. Erkek de en az kadın kadar beğenildiğini, sevildiğini, istendiğini bilmek ister.
Kadınlar sevişme sırasında aktif olmayı ayıp saydıklarından ya da bunu tamamen erkeğin görevi olarak gördüklerinden sevişmede atak olmak, her iki eşe de zevk vermek işini erkeğe yüklerler. Birçok kadın, kendisine ve eşine zevk vermek konusunda bedenini teslim etmekten öte bir çaba göstermez. Kadının bedeni erkeği uyarabilir ama onun tatmin olmasına yetmez.
Çok güzel bir kadınla yatmaya heveslenip de hevesi kursağında kalan erkekler çoktur. Bu yüzden, kadının da aktif olarak sevişmeye katılması, hevesli olması ve sevgi göstermesi gereklidir erkek için.                                                
 

Erkekler de ilgi ister
Her kadın bir erkeğin dikkatini nasıl çekeceğini, gizli zevkler vaadetmesini, isteğini belli etmesini, davranışlarıyla umut vermesini bilir. Ama sadece bir erkeği elde etmek istediğinde ya da bir başka kadınla rekabet ettiğinde bu davranışları uygular. Bir erkeğin kedisini sevdiğine emin olduğunda onun isteğini ve zevkini artırmak için böyle davrandığı ender görünür.

Oysa erkekler de tıpkı kadınlar gibi arada sırada da olsa baştan çıkarılmak isterler. Bir erkeği tanımak demek onu nelerin uyardığını bilmek demektir. Gidip kucağına oturmak, karşısında çekici biçimde soyunmak, arzu dolu bakmak, sevgi dolu sözler söylemek ya da bir sürü başka şey cinsel heyecan uyandırabilir onda.


İlk adım erkeğin atması gerektiği düşünülür ama bunun böyle olması gerekmez. İlk adımı atmak demek kişinin sevgisini ve isteğini eşine belli etmesi demektir, bu kadar basit. Bunda utanılacak, küçük düşülecek birşeyler de yoktur.
Gerçek cinsel birleşmeden hemen önce yapılan ön oyunlar sevişmenin en önemli bölümü sayılabilir. Çünkü bu ön oyunlar sırasında kadın ve erkek birbirlerine duydukları sevgiyi anlatırlar. Sevişmenin duygusal bakımdan doyurucu olması büyük ölçüde buna bağlıdır.
Erkek iyi seviştiğini, eşinin isteğini çok yüksek noktalara kadar uyarabildiğini duymak ister, tabi eğer öyleyse. Oysa kadınların çoğu sevişmekten hoşlandığı ve eşi ona büyük zevk verdiği halde bunu açıkca belirtmekten çekinir. Eğer zevk almıyorsa alıyormuş gibi numara yapması ne kadar saçmaysa, zevk aldığı halde bunu belirmemesi de o denli saçma bir davranıştır. Çünkü kadın ne kadar hevesle karşılık verirse sevişmeden kendi aldığı zevk de eşine verdiği zevk de o denli artar

Ona iltifat edin
Kadın kendi bedeninin zevk verdiğini, teninin yumaşaklığından, göğüslerinin dolgunluğundan, kalçalarının kıvrımından hoşlandığını hep duymak ister de erkeğinin de böyle istekleri olabileceğini düşünmez nedense. Oysa erkek de görünüşünün, omuzlarının genişliğinin karnının düzlüğünün, bacaklarının adelesinin, teninin kokusunun beğenildiğini duymak ihtiyacındadır. Görünüşü yakışıklı olmasa da mutlaka güzel bir tarafı vardır ve bu tarafın beğenildiğini duymak erkeği çok mutlu eder. Aşk oyunlarına tam olarak katılan bir kadın eşinin bedenini ne kadar beğendiğini, sevdiğini, heyecanlandırdığnı göstermelidir. Duydukların dokunarak, kelimelere dökerek ifade etmeyi öğrendikçe eşini fiziksel bir varlık olarak daha iyi tanımaya ondan daha çok zevk almaya başlar.                                                                         

Öpüşmeler bile çeşitlidir
Her erkek başkadır. Her sevişme olayı da her konuşma olayı gibi başka başka olur. Her erkeğe bilinmeyen önceden araştırılmamış ya da keşfedilmemiş birşey gibi bakmak en iyi sonucu verir. Yine de hemen hemen her erkekte duyarlı olan bazı bölgeler vardır. Dudaklar, ağzın için, dil hem kadınlarda hem de erkeklerde ortak olan en duyarlı yerlerdir. Sevişme de genelllikle bu organlar yoluyla başlar. Sevişmede öpüşme çok önemlidir. Öpüşmenin de bir sanatı üslubu vardır. Bazı öpüşmeler, çok uzun ve erotik, şefkatli, bazıları romantik, bazıları vaat dolu olur. O andaki havaya göre her seferinde değişik bir öpüşme tarzı uygulanır. Dudaklar ve dil gövdenin başka taraflarını okşamak için de kullanılır. Örneğin kulak memelerini hafif hafif ısırmak erkeği çok çabuk uyarır. Erkek enseninin, boynunun, omuzlarının, sırtının, kalçalarının, göbeğinin okşanmasından da hoşlanır. Canı yanmadığı sürece ısırılma da hoşuna gider.

Göbek deliği ile bacakların üst iç bölümleri de genellikle duyarlı olur. Erkek gödesinin en duyarlı organları isi penis ile testis torbalarıdır. Aynı zamanda en çabuk incinen yerler de yine bu organlardır. Özellikle testis torbaları çok çabuk acır, ama hafifçe okşandıklarında –el ya da ağızla- erkeğe çok büyük zevk verirler.  Bazı erkekler penislerine dokulunmasını istemezler, çünkü meni akımını denetim altına alamazlar. Ama tecrübeli ve kendilerini tutabilin erkekler, penisinin elle okşanmasından büyük zevk aldıklarını söylerler. Aşk oyunlarından zevk almak demek, eşlerin birbilrinin cinsel fantazilerini benimseleri ve bunları kullanmaları demektir.                                   

Erken boşalma nasıl önlenir?
Erkek orgazma çok çabuk ulaşabilir. Oysa bu süre kadın için çok daha uzundur. Kadının orgazma ulaşabilmesi için aşk oyunları mutlaka gereklidir. Bu erkeğin orgazmını da daha zevkli kılar. Erkeğin orgazm anını iyi ayarlaması kendini kontrol edebilmesi şarttır. Eğer erkek daha eşi penisini okşarken menisi geliyorsa, yani erken boşalıyorsa bunun bir yolu var. bu konuda sabırlı olmak da kadına düşüyor. Masters ve Johnson’un bulduğu ve çok etkili olan bu yöntem şöyle: Erkek tam meni akıtmak üzereyken kadın baş parmağını penis ucunun içe (karına) bakan kısmına bastırır. İşaret parmağı ve orta parmağıyla da sağlı sollu iki dış yanı sıkıştırır. İki üç saniye elini hiç kıpırdatmadan sıkarsa erkek meni akıtmak isteğinden kurtulur. Ama erkekğin akımı önceden hissetmesi, kadının sıkmaya yeterince erken başlamasını gerektirir. Başlangıçta oldukça zor bir yöntem ama giderek güzelleşen ve tatmin edici bir cinsel yaşam böyle bir sıkıntıyı göze almaya değer.
Toplum içindeki günlük yaşantımız her türlü yasak, görenek, gelenek ve baskıyla öyle doludur ki gerçekten sevdiğimiz bir kişiyle başbaşa kaldığımızda bile engelleri yakımak öyle kolay değildir. Ama istediğini söylmeyi ve yapmayı yavaş yavaş öğrenmek, iki kişi arasında derin bir yakınlık gittikçe gelişen bir güven ve sevgi yaratır.
Erkekler Ne ister - Erkeklerin kadınlardan beklentileri nelerdir uzman doktorlar ve erkek için kadınlar arkadaşlık nasıl olur erkekten paramı yoksa aşkmı beklerler.

 

ANASAYFA'YA DÖN
İNSAN KAYNAKLARI
İŞ İLANLARI
ZİYARETÇİ SAYACI

SİTE İÇİ ARAMA
Google
 
 

EVLİLİK HAKKINDA

GELİNLİK SEÇİMİ
DAMATLIK SEÇİMİ
ÖZEL DİKİM (TERZİLER)
BOHÇA  HAZIRLAMA
SÖZ BOHÇASI
NİŞAN BOHÇASI
ÇEYİZ HAZIRLAMA
GELİNİN YAKINLARI
GELİNİN ANNESİ
GELİNİN BABASI
GELİNİN KARDEŞİ
GELİNİN ARKADAŞI
EVLİLİK VE SAĞLIK
İLK GECE KORKUSU
EVLİLİKTE CİNSELLİK
ERKEĞİN GÖREVLERİ
KADININ HASSASİYETİ
KIZLIK ZARI
KÜRTAJ
İSLAMDA EVLİLİK
EVLİLİK ÖNCESİ DİYET
CİLT BAKIMI
HAMİLE KALMA
HAMİLELİK DÖNEMİ
KISIRLIK TEDAVİSİ
DİYET LİSTESİ
DANIŞMANLIK
EVLİLİK DANIŞMANI
EVLİLİK KREDİSİ
EVLENMEDEN ÖNCE
EVLİLİK ŞARTMI
EVLİLİK KORKUSU
SİZCE EŞ NE DEMEK ?
MANTIKMI & DUYGUSAL MI ?
ERKEĞİNİ TANI
ACELE ETMEYİN !!!
EVLİLİKTE YAŞANANLAR
İLK 3 YIL DİKKAT EDİN
EVLİLİĞİNİZİ GÜZELLEŞTİRİN
ERKEKLER NE İSTER ?
AİLE İÇİ PROBLEMLER
EVLİLİK SORUNLARI
İKİNCİ BAHAR
ALDATILMA
NASIL ANLARSINIZ ?
İHANETİN SEBEPLERİ
İLİŞKİNİZİ KURTARIN
KADINLARDA ALDATIR
GÜZELLİK VE MAKYAJ
SELÜLİT SORUNU
KUSURSUZ BACAKLAR
SAÇ BAKIMI
CİLT BAKIMI
MAKYAJ SIRLARI
NİKAH İŞLEMLERİ
NİKAH İŞLEMLERİ
GEREKLİ EVRAKLAR
KARAR ANI
ARKADAŞLIK TEKLİFİ
EVLENME TEKLİFİ
GÜNLÜK FALINIZ
TARİFLER
YEMEK TARİFLERİ
TATLI TARİFLERİ
PASTA TARİFLERİ
POĞAÇA TARİFLERİ
BÖREK TAFİLERİ

 Copyright by www.gelinlikciler.net 2006 - 2016                                                                                                                                 info@gelinlikciler.net