liposuction

Liposuction , Liposuction nedir., Liposuction zararları ,  etiler , nişantaşı ,istanbul , izmir , ankara ucuz , uygun fiyat , kaliteli , Operasyonu , yağ aldırma , fazla yağları aldırma , yağ alan yerler , doktorlar
 

Liposuction , Liposuction nedir., Liposuction zararları ,  etiler , nişantaşı ,istanbul , izmir , ankara ucuz , uygun fiyat , kaliteli , Operasyonu , yağ aldırma , fazla yağları aldırma , yağ alan yerler , doktorlar Ana Sayfam Yap     liposuction Favorilerime Ekle      Kaş Kaldırma Bu Sitede Reklam ver   

 

    GELİNLİKLER         ABİYELER        NİŞANLIKLAR      GECE KIYAFETLERİ      DAMATLIKLAR       SMOKİNLER      KINA KIYAFETLERİ       GELİN TACI      DUVAK      GELİN BUKETİ 

EVLİLİK ALIŞVERİŞİ
GELİNLİKÇİLER
GELİN ARABASI
DAVETİYELER
NİKAH ŞEKERİ
ALYANS
DÜĞÜN ORGANİZASYON
GELİN SAÇI
SES - IŞIK - DJ
DÜĞÜN MEKANI
GELİN AYAKKABISI
MÜZİK ORGANİZASYONU
GELİN İÇ GİYİM
GÜMÜŞ VE AKSESUAR
DÜĞÜN YEMEĞİ
DÜĞÜN PASTASI
DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI
KOZMETİK
GÜZELLİK SALONLARI
KUYUMCULAR
EMLAKÇILAR
ÇİÇEKÇİLER
BEYAZ EŞYA
EV ELEKTRONİĞİ
EV TEKSTİLİ
KÜÇÜK EV ALETLERİ
PERDE
HALI
MOBİLYA
MUTFAK BANYO
KINA GECESİ
EVDEN EVE NAKLİYAT
BALAYI TATİLİ
OTELLER

TOPTAN SATIŞLAR

TOPTAN GELİNLİK
TOPTAN SMOKİN
TOPTAN KUMAŞ

KATEGORİLER

GELİNLİK KİRALAMA
ÇOCUK GELİNLİKLERİ
ÇOCUK SMOKİNLERİ
PERUK - POSTİŞ
ÖRGÜ - DANTEL
İŞ ELBİSELERİ
BİZ KİMİZ
HAKKIMIZDA
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
WEB TASARIM
GEREKLİ BİLGİLER
TÜRKİYE MODA EVLERİ
YURT DIŞI MODA EVLERİ
NİKAH DAİRELERİ
OTOBÜS FİRMALARI
DENİZYOLLARI
HAVAYOLU FİRMALARI
ARABA KİRALAMA
TEKNE KİRALAMA
TURİZM ACENTALARI
FOTOĞRAF STÜDYOLARI
GİYİM MAĞAZALARI
CAFE & BARLAR
ŞİİRLER
AŞK ŞİİRLERİ
AYRILIK ŞİİRLERİ
SEVGİ SÖZLERİ
DAVETİYE SÖZLERİ
İLANLAR
EVLİLİK İLANLARI
SOHBET ODASINA GİR
OYUNLAR
 ESTETİK
MEME BÜYÜTME
BOTOX
KAŞ KALDIRMA
LAZER EPİLASYON
BURUN ESTETİĞİ
LİPOSUCTİON
BÖLGESEL ZAYIFLAMA
PENİS BÜYÜTME
SAÇ EKİMİ
ASTROLOJİ
RÜYA TABİRLERİ
BURÇLAR
 

 

Liposuction


Liposuction doğru hasta ve doğru hekim elinde, oldukça güzel sonuçlar veren bir yöntem. Bir heykeltraşın elinde çekiç ve keski ile hoş olmayan fazlalıkları almasına benziyor.
Çünkü vücudun bazı bölgelerindeki yağ birikintileri ne denli diyet yapılırsa yapılsın gitmiyor ve bölgesel çıkıntılar halinde kalarak, şekil bozukluğuna neden oluyor.

liposuctionİşte bu bölgeler (göbek , kalça üstü, bacakların iç yüzleri basen tabir edilen yan bölgeler, diz kapaklarının arka bölgeleri) liposuction yönteminden oldukça yarar görürler ve düzgün bir vücut yapısı sağlarlar. Özellikle bu bölgelerin cerrahi müdahale yapılmadan düzelmesi neredeyse olanaksız. Çünkü ne kadar diyet yapılırsa yapılsın bu bölgeler inatçı çıkıntı şeklinde belirgin olarak kalıyorlar.

Liposuction - Yağ Aldırma Estetiği resimleri The American Society for Aesthetic Plastic Surgery Amerikan Estetik Plastik Cerrahi Derneği sitesinden alınmıştır.
 

 

İSTANBUL - Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Plastik Estetik ve Rekonstruktif Uzmanı Doç. Dr. Cihat Baran, vücudun belli bölgelerinde toplanan yağların vakum yardımı alınması yöntemi olan Liposuction ile ilgili “Liposuction" ciddi bir iştir. Kolay bir ameliyattır ama sonrasında kurallara uyulmazsa sonuç başarılı olmaz. Operasyonun süresinin çok kısa oluşu ve ameliyatın pratik olması nedeniyle hanımlar o anda kiloyu verip kurtulduklarını sanıyorlar. Oysa başarılı sonuç için hastanın kurallara uyması lazım” diyor.

 

Liposuction sorası iki ayın çok önemli olduğunun altını çizen Doç. Dr. Cihat Baran, bu sürecin nasıl geçtiğini şöyle anlatıyor:
“Liposuction operasyonu ile yağları alınan kişiyi 24 saat denetim altında tutar sonra evine göndeririz. Hasta 48 saat sonra da normal hayatına döner. Liposuction’ı hastanın düşerek bir yerinin morarmasına benzetebiliriz. Nasıl morluğun iyileşip o bölgenin normale dönmesi için zaman geçmesi gerekiyorsa burada da durum aynıdır. Liposuction operasyonlarında bu süre iki aydır. Bu iki ay süresinde korse, ultrasonografik masajlar ve LPG cihazı ile vücudun forma girmesi sağlanır. Ayrıca kişiye özel bir diyet verilir. Tüm bunlara uyulduğunda sonuç başarılı olur.”

PERHİZE DİKKAT!
Doç. Dr. Cihat Baran, perhize dikkat edilmemesinin başarısızlık yaratacağını belirterek olabilecekleri ise şöyle anlatıyor:
“Liposuction sonrası hasta perhizini düzgün yapmazsa vücut o bölgeye daha çok kan yollar. Kanın içinde de iyileştirici enerji verici maddeler var. Operasyonla aldığımız yağın yerine yağ oluşmaz ama mevcut yağlar şişer, böylece o bölgede kilo olur. O yüzden hastanın diyetine çok dikkat etmesi ve bol su içmesi gerekiyor.”

ERKEKLER DE YAĞ ALDIRIYOR
Baran, yağlarını aldırmak için talebin sadece kadınlardan değil erkeklerden de geldiğini belirtiyor:
“Kadınlar genellikle yaza doğru kalın giysileri çıkarınca ve kumaşlar incelince aynada kendilerini beğenmiyor. Çoğunlukla da basen ve göbeklerini aldırmak için geliyorlar. Çünkü beli ince olan kadının baseni genişse giydikleri yakıştırmıyorlar. Bu tipteki çoğu hastam sürekli eşofman giydiklerini söyler. Erkekler de meme küçültme ve göbeklerindeki yağların alınması için bize başvuruyorlar.”

Bir kişiye liposuction yapılması için de en önemli kriterin derinin cinsi olduğunu vurgulayan Baran, “Yağ alma operasyonu, derinin kalitesine göre yapılır. İyi bir sonuç için derinin diri ve sıkı olması gerekir. O zaman kendini hemen toparlar ama deri gevşemişse elastikiyeti kaybolmuşsa, problem yaratacak bir deriyse başka yöntemler uygulamak gerekir” diyor.

TÜM VÜCUDUN İNCELECEK 2 BEDEN KÜÇÜLECEKSİN
Doç. Dr. Cihat Baran, liposuction için gelen hastalarında bazen “Vücuttaki bütün yağların gideceği gibi yanlış bir inanış” olduğunun altını çizerek “Tüm vücudun incelecek, 2 beden küçüleceksin, gibi sözler vermek çok yanlış. Ben vücudun her yerindeki yağları alamam. Böyle sözlerin de verilmemesi gerekir. Her ameliyatın riski vardır. Yavaş yavaş yapmak lazım. Sonuçta bu da bir ameliyattır” diye konuştu.
 

 

 

 

 ANASAYFA'YA DÖNEvliilk İlanları
 

EVLİLİK HAKKINDA

GELİNLİK SEÇİMİ
DAMATLIK SEÇİMİ
ÖZEL DİKİM (TERZİLER)
BOHÇA  HAZIRLAMA
SÖZ BOHÇASI
NİŞAN BOHÇASI
ÇEYİZ HAZIRLAMA
EVLİLİK VE SAĞLIK
İLK GECE KORKUSU
EVLİLİKTE CİNSELLİK
ERKEĞİN GÖREVLERİ
KADININ HASSASİYETİ
KIZLIK ZARI
KÜRTAJ
İSLAMDA EVLİLİK
EVLİLİK ÖNCESİ DİYET
CİLT BAKIMI
HAMİLE KALMA
HAMİLELİK DÖNEMİ
KISIRLIK TEDAVİSİ
DİYET LİSTESİ
DANIŞMANLIK
EVLİLİK DANIŞMANI
EVLENMEDEN ÖNCE
EVLİLİK ŞARTMI
EVLİLİK KORKUSU
SİZCE EŞ NE DEMEK ?
MANTIKMI & DUYGUSAL MI ?
ERKEĞİNİ TANI
ACELE ETMEYİN !!!
EVLİLİKTE YAŞANANLAR
İLK 3 YIL DİKKAT EDİN
EVLİLİĞİNİZİ GÜZELLEŞTİRİN
ERKEKLER NE İSTER ?
AİLE İÇİ PROBLEMLER
EVLİLİK SORUNLARI
İKİNCİ BAHAR
ALDATILMA
NASIL ANLARSINIZ ?
İHANETİN SEBEPLERİ
İLİŞKİNİZİ KURTARIN
KADINLARDA ALDATIR
GÜZELLİK VE MAKYAJ
SELÜLİT SORUNU
KUSURSUZ BACAKLAR
SAÇ BAKIMI
CİLT BAKIMI
MAKYAJ SIRLARI
NİKAH İŞLEMLERİ
NİKAH İŞLEMLERİ
GEREKLİ EVRAKLAR
KARAR ANI
ARKADAŞLIK TEKLİFİ
EVLENME TEKLİFİ
GÜNLÜK FALINIZ
TARİFLER
YEMEK TARİFLERİ
TATLI TARİFLERİ
PASTA TARİFLERİ
POĞAÇA TARİFLERİ
BÖREK TARİFLERİ
KREDİLER
İHTİYAÇ KREDİSİ
EVLİLİK KREDİSİ
TAŞIT KREDİSİ
KONUT KREDİSİ
 

 

       Web tasarım

Kaş Kaldırma , Kaş, Kaldırma, Estetiği, ameliyatsız, izsiz, estetik , etiler , nişantaşı ,istanbul , izmir , ankara ucuz , uygun fiyat , kaliteli , Operasyonu , Kaş Kaldırtma