Hamile kalma yöntemleri - nasıl hamile kalınır,gebe kalma,gebe kalma yöntemleri, gebelik,hamilelik,hamile kalma,hamilelikte 1.ay,hamilelikte 2.ay,hamilelikte 3.ay,hamilelikte 4.ay,hamilelikte 5.ay,hamilelikte 6.ay,hamilelikte 7.ay,hamilelikte  8.ay,hamilelikte 9.ay,hamile kalma pozisyonları,... pozisyonları,.... pozisyonları,uzman tv
 

Türkiyedeki tüm Moda evleri adres ve telefonları , moda , moda evi , moda evleri , istanbul , ankara , izmir , bursa , eskişehir , denizli , modacı , ünlü modacılar , moda evleri telefonları , antalya , daki , gelinlikçiler , diyarbakır , trabzon Ana Sayfam Yap     moda evleri Favorilerime Ekle      Türkiyedeki tüm Moda evleri adres ve telefonları , moda , moda evi , moda evleri , istanbul , ankara , izmir , bursa , eskişehir , denizli , modacı , ünlü modacılar , moda evleri telefonları , antalya , daki , gelinlikçiler , diyarbakır , trabzon Bu Sitede Reklam ver   

    GELİNLİKLER         ABİYELER        NİŞANLIKLAR      GECE KIYAFETLERİ      DAMATLIKLAR       SMOKİNLER      KINA KIYAFETLERİ       GELİN TACI      DUVAK      GELİN BUKETİ 

EVLİLİK ALIŞVERİŞİ
GELİNLİKÇİLER
GELİN ARABASI
DAVETİYELER
NİKAH ŞEKERİ
ALYANS
DÜĞÜN ORGANİZASYON
GELİN SAÇI
SES - IŞIK - DJ
DÜĞÜN MEKANI
GELİN AYAKKABISI
MÜZİK ORGANİZASYONU
GELİN İÇ GİYİM
GÜMÜŞ VE AKSESUAR
DÜĞÜN YEMEĞİ
DÜĞÜN PASTASI
DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI
KOZMETİK
GÜZELLİK SALONLARI
KUYUMCULAR
EMLAKÇILAR
ÇİÇEKÇİLER
BEYAZ EŞYA
EV ELEKTRONİĞİ
EV TEKSTİLİ
KÜÇÜK EV ALETLERİ
PERDE
HALI
MOBİLYA
MUTFAK BANYO
KINA GECESİ
EVDEN EVE NAKLİYAT
BALAYI TATİLİ
OTELLER

TOPTAN SATIŞLAR

TOPTAN GELİNLİK
TOPTAN SMOKİN
TOPTAN KUMAŞ

KATEGORİLER

GELİNLİK KİRALAMA
ÇOCUK GELİNLİKLERİ
ÇOCUK SMOKİNLERİ
PERUK - POSTİŞ
ÖRGÜ - DANTEL
İŞ ELBİSELERİ
BİZ KİMİZ
HAKKIMIZDA
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
WEB TASARIM
GEREKLİ BİLGİLER
TÜRKİYE MODA EVLERİ
YURT DIŞI MODA EVLERİ
NİKAH DAİRELERİ
OTOBÜS FİRMALARI
DENİZYOLLARI
HAVAYOLU FİRMALARI
ARABA KİRALAMA
TEKNE KİRALAMA
TURİZM ACENTALARI
FOTOĞRAF STÜDYOLARI
GİYİM MAĞAZALARI
CAFE & BARLAR
ŞİİRLER
AŞK ŞİİRLERİ
AYRILIK ŞİİRLERİ
SEVGİ SÖZLERİ
DAVETİYE SÖZLERİ
İLANLAR
EVLİLİK İLANLARI
SOHBET ODASINA GİR
OYUNLAR
 ESTETİK
MEME BÜYÜTME
BOTOX
KAŞ KALDIRMA
LAZER EPİLASYON
BURUN ESTETİĞİ
LİPOSUCTİON
BÖLGESEL ZAYIFLAMA
PENİS BÜYÜTME
SAÇ EKİMİ
ASTROLOJİ
RÜYA TABİRLERİ
BURÇLAR
Nasıl Hamile Kalınır ?


Gebe kalabilmek için uygulanması gereken .... poziyonları !

Eğer bir çocuğunuz olsun istiyorsanız sizin için seçtiğimiz en uygun .... pozisyonlarını deneyiniz. Penisin  vajina içinde uzun bir süre kalması gebelik şansınızı arttırcaktır.Hamile kalmak için en önemli unsur budur.

Misyoner pozisyonda yani erkeğin üstte olduğu cinsel pozisyon ilişki esnasında bel altınıza bir yastık koymanız iyi olacaktır ve ilişki bittikten sonra yarım saat aynı şekilde kalmanız tavsiye edilir. rahim ağzınızın spermleri daha kolay ve daha uzun süre ile tutmasını sağlarsınız.Bu sayede spermleri rahimde tutmanız daha kolay olacaktır.bunun için ince bir yastık yeterlidir.

Diz dirsek pozisyonundaki beraberlik hamile kalmak için en uygun şekildir. Bu şekildeki bir beraberlikten sonra da sırt üstü yatarken belinizin altına 1 saat süre ile uygun kalınlıkta bir yastık koyun.

Ayakta,oturarak veya kadının üstte olduğu pozisyonlar spermin vajina dışına akışını hızlandırdığı için gebe kalmak için uygun şekiller değildirler.
 

 Peki nasıl  Gebe kalınır ?


1-Hamile kalmak demek ne kadar çok fazla ilişkiye girersem okadar çok kolay hamile kalırım demek değildir! kimi insan bir kerede hamile kalır ,  kimisi ise 10 larca sayıda ilişkiye girer hamile kalamaz.Gebe kalmak için çeşitli yöntemler vardır,bunları iyi okumak gerekli. "Nasıl hamile kalınır" sorusunu şöyle yanıtlayabilriz; Hamile kalmak için buna yönelik Cinsel ilişki pozisyonları denenmelidir.Örneğin kadının yatar vaziyette amuda kalktığı pozisyon gayet idealdir.

2-En önemli faktör ne kadar sıklıkla cinsel beraberlik değil ne zaman?Tabii ki muhtemel yumurtlama  tarihinde.İkinci önemli faktör eşinizin spermlerinin kalitesidir.Eğer eşinizin spermlerinde bir problem yoksa  gün aşırı ve bir kez cinsel ilişki tavsiye edilmektedir.

3-Dikkate alınması gereken bir husus da eğer bu şekilde planlı yaşayacağınız cinsel beraberlik stres altında ve ‘bir ev ödevi’ şeklinde kendinizi rahat hissetmeden oluyorsa artan stres hormonları gebe kalmanızı zorlaştıracaktır, aklınızda bulunsun.En geçerli teori en muhtemel günlerde  cinsel ilişkiye girmektir.Tabii ki bu ‘en muhtemel’ günde hayatınıza renk katmakta ve kendinizi rahat hissetmekte yarar var.

4-Beklediğiniz yumurtlama tarihinden 5 gün öncesini kapsayan tarihte ilişkiye girmeyin.Muhtemel yumurtlama tarihinden bir gün önce başlamak üzere spermler iyi ise gün aşırı 6 gün süre ile ilişkiye girin .Bu şekilde hamile kalma şansını en yüksek ihtimalle yakalarsınız.Son adet tarihinin ilk gününden itibaren 12-14-16. günlerde cinsel ilişkiye girmek gebe kalma olasılığınızı arttıracaktır.

5-6 ay düzenli korunmasız cinsel ilişkide bulunulduğunda  gebelik elde edilmediğinde doktorunuzla bağlantıya geçin.

Anal .... yaparak hamile kalınırmı sorusuna tek cevapla , anal ....le hamile kalınmaz diyoruz.Anal .... demek arkadan yani makat yolundan birleşerek yapılan ....tir.Dinen günah olmakla birlikte tıbbende kötü birşeydir , Mikrobik hastalıklara kapılma şansınız yüksektir.

 ANASAYFA'YA DÖNEvliilk İlanları
 

EVLİLİK HAKKINDA

GELİNLİK SEÇİMİ
DAMATLIK SEÇİMİ
ÖZEL DİKİM (TERZİLER)
BOHÇA  HAZIRLAMA
SÖZ BOHÇASI
NİŞAN BOHÇASI
ÇEYİZ HAZIRLAMA
EVLİLİK VE SAĞLIK
İLK GECE KORKUSU
EVLİLİKTE CİNSELLİK
ERKEĞİN GÖREVLERİ
KADININ HASSASİYETİ
KIZLIK ZARI
KÜRTAJ
İSLAMDA EVLİLİK
EVLİLİK ÖNCESİ DİYET
CİLT BAKIMI
HAMİLE KALMA
HAMİLELİK DÖNEMİ
KISIRLIK TEDAVİSİ
DİYET LİSTESİ
DANIŞMANLIK
EVLİLİK DANIŞMANI
EVLENMEDEN ÖNCE
EVLİLİK ŞARTMI
EVLİLİK KORKUSU
SİZCE EŞ NE DEMEK ?
MANTIKMI & DUYGUSAL MI ?
ERKEĞİNİ TANI
ACELE ETMEYİN !!!
EVLİLİKTE YAŞANANLAR
İLK 3 YIL DİKKAT EDİN
EVLİLİĞİNİZİ GÜZELLEŞTİRİN
ERKEKLER NE İSTER ?
AİLE İÇİ PROBLEMLER
EVLİLİK SORUNLARI
İKİNCİ BAHAR
ALDATILMA
NASIL ANLARSINIZ ?
İHANETİN SEBEPLERİ
İLİŞKİNİZİ KURTARIN
KADINLARDA ALDATIR
GÜZELLİK VE MAKYAJ
SELÜLİT SORUNU
KUSURSUZ BACAKLAR
SAÇ BAKIMI
CİLT BAKIMI
MAKYAJ SIRLARI
NİKAH İŞLEMLERİ
NİKAH İŞLEMLERİ
GEREKLİ EVRAKLAR
KARAR ANI
ARKADAŞLIK TEKLİFİ
EVLENME TEKLİFİ
GÜNLÜK FALINIZ
TARİFLER
YEMEK TARİFLERİ
TATLI TARİFLERİ
PASTA TARİFLERİ
POĞAÇA TARİFLERİ
BÖREK TARİFLERİ
KREDİLER
İHTİYAÇ KREDİSİ
EVLİLİK KREDİSİ
TAŞIT KREDİSİ
KONUT KREDİSİ
 

       Web tasarım

Hamile kalma yöntemleri - nasıl hamile kalınır,gebe kalma,gebe kalma yöntemleri, gebelik,hamilelik,hamile kalma,hamilelikte 1.ay,hamilelikte 2.ay,hamilelikte 3.ay,hamilelikte 4.ay,hamilelikte 5.ay,hamilelikte 6.ay,hamilelikte 7.ay,hamilelikte  8.ay,hamilelikte 9.ay,hamile kalma pozisyonları,... pozisyonları,.... pozisyonları,uzman tv